In het kort Over het concert
Maak je klaar om twee van de meest iconische acts uit de muziekgeschiedenis te vieren! Beleef Queens legendarische rockhymnes en ABBA's onweerstaanbare popklassiekers, waaronder “Bohemian Rhapsody”, “Dancing Queen” en meer, tijdens een uniek Candlelight-concert.
Deze concertervaring is een eerbetoon. Het is niet verbonden met, goedgekeurd door of gesponsord door de artiest, hun erfgenamen of hun officiële vertegenwoordigers.
Programma: Bohemian Rhapsody, I Want to Break Free, Don't Stop Me Now, We Will Rock You en We Are the Champions (Queen); Dancing Queen, SOS, Money, Money, Money, Waterloo, Super Trouper en Mamma Mia (ABBA).
Uitgevoerd door toonaangevende lokale muzikanten met strijkkwartet.
Hoogtepunten van de ervaring Waarom je dit geweldig zult vinden

Rockhymnes ontmoeten popklassiekers
Geniet live van de nummers die generaties definieerden, met Queens episch geluid en ABBA's tijdloze melodieën samengebracht in één onvergetelijk klassiek optreden.

Omringd door duizenden kaarsen
Alleen kaarsen verlichten de ruimte, wat een adembenemende sfeer creëert die elk Candlelight-concert onvergetelijk maakt.

Een buitengewone locatie
Beleef dit unieke concert in een prachtige, door kaarsen verlichte omgeving.
Galerij
Op de dag zelf Hoe het werkt

Kom op tijd
De deuren gaan open voor het concert en sluiten kort voordat het begint. Te laat komen is niet toegestaan, dus we raden aan om op tijd te komen.

Zoek je plaats
Plaatsen worden bij aankomst toegewezen, op volgorde van binnenkomst binnen de zone van jouw ticket.

Laat je meevoeren door de muziek
60 minuten live muziek bij kaarslicht.
Beoordelingen Wat gasten zeggen
4.6/5
op basis van 53 reviews
Joycella H.
feb 2025
Prachtig en zo leuk om al die nummers te herkennen.
Jeanette H.
feb 2025
Prachtig optreden in een idyllische entourage.
nicole v.
feb 2025
Geweldige avond. Ambiance (Doopsgezinde kerk Haarlem), sfeer (kaarsen) en het strijkkwartet waren grandioos. Idee: kaarten printplaat maken, zodat je deze cadeau kunt doen.
Petra B.
feb 2025
Fantastisch, je kan bijna de stemmen horen. Wat ontzettend mooi!
Annalies L.
oct 2024
Het was in één woord gewelldig
Over de locatieDoopsgezind Haarlem

De Doopsgezinde kerk, gebouwd in 1683, is een verborgen parel midden in Haarlem. Deze verborgen kerk stamt uit een tijd waarin het doopsgezinde geloof wel werd gedoogd, maar niet openlijk mocht worden beleden. Daarom is de kerk vanaf de straat niet zichtbaar. De kerkzaal zelf is een historisch monument, met een oude eikenhouten vloer die niet alleen bijdraagt aan de sfeer, maar ook zorgt voor een prachtige akoestiek.
Adres
Frankestraat 24, Haarlem, 2011 HV
Parkeren
Er is geen parkeergelegenheid ter plaatse.
Toegankelijkheid
Deze locatie is toegankelijk voor rolstoelen.
Veelgestelde vragen Veelgestelde vragen
Waar vind ik mijn ticket?
Je vindt je ticket in het gedeelte 'Tickets' van de Fever-app, ingelogd met dezelfde methode als waarmee je hebt gekocht. Je QR-code staat ook in je bevestigingsmail.
Kan ik mijn ticket wijzigen?
Datum- en/of tijdswijzigingen zijn mogelijk tot 48 uur voor aanvang van je ervaring, afhankelijk van beschikbaarheid. Neem contact met ons op met vermelding van je ticket-ID.
Zijn terugbetalingen mogelijk?
Terugbetalingen zijn niet mogelijk, tenzij je een ticket met flexibele annulering hebt gekocht. Wijzigingen naar andere data en/of tijden zijn mogelijk tot 48 uur voor het evenement.
Welke type tickets zijn er beschikbaar?
Ticketzones variëren per locatie; plaatsen worden bij aankomst toegewezen binnen de gekochte zone.
Is er een leeftijdsvereiste voor dit evenement?
Alle gasten moeten voldoen aan de minimumleeftijd voor dit evenement. Personen onder de 16 moeten begeleid worden door een volwassene.
Waar vindt de ervaring plaats?
Locatie: Doopsgezinde kerk, Haarlem.
Hoe kom ik bij de locatie?
De locatie is bereikbaar met het openbaar vervoer en met de auto.
Is er parkeergelegenheid?
Zie de parkeergegevens van de locatie hierboven.
Is er eten of drinken beschikbaar?
Bij de cashless bar worden lichte snacks en verfrissingen geserveerd.
Is de locatie toegankelijk voor mensen met een beperkte mobiliteit?
Deze locatie is toegankelijk voor rolstoelen.
Mag ik dieren meenemen?
Dieren zijn niet toegestaan, met uitzondering van hulphonden.
Kan ik tickets kopen bij de locatie?
Nee. Tickets zijn niet ter plaatse te koop; ze moeten vooraf via de Fever-app of -website worden gekocht.
Kies je datum en sessie
Kies je datum en sessie
Vergelijkbare ervaringen Meer Candlelight-concerten
Candlelight: Tribute aan Michael Jackson
18 dec - 8 jan
Candlelight: De vier seizoenen van Vivaldi
16 jan
Candlelight: Coldplay & Imagine Dragons
16 jan
Candlelight: Een tribute aan Adele
8 jan
Candlelight: Een tribute aan Ludovico Einaudi
4 dec
Candlelight: Queen vs. ABBA
21 nov
Candlelight: Classical Romance
13 feb










